Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Читайте у свіжому номері «Вісника» від 21.12.2019 р. № 47-48:
2019-12-21

- Хто має проводити річний перерахунок ПДВ. Коли перерахунок не провадиться. Як у звітності відобразити результати такого перерахунку. Як здійснити перерахунок за необоротними активами придбаними/виготовленими до 01.07.2015 р. Як скласти РК та які граничні строки його реєстрації.

- Відповіді на актуальні запитання, пов’язані з новорічними святами, зокрема:

як оподатковуються новорічні подарунки; чи включається вартість корпоративу до складу оподатковуваного доходу працівників; які особливості готівкових розрахунків у період свят; який порядок реєстрації у вихідні та святкові дні податкових та акцизних накладних; чи мають право працівники ДПС здійснювати перевірки у святкові дні; який порядок оплати роботи у святкові, вихідні та неробочі дні; який порядок оподаткування та митного оформлення новорічних подарунків з-за кордону.

- Які особливості бухобліку «живих» і штучних ялинок. Які податкові аспекти слід урахувати.

- Яких змін зазнала декларація з податку на прибуток. Як за новими правилами подаватиметься інформація про суми податкових пільг. Коли вперше звітувати за оновленою формою.

- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, трансфертного ціноутворення, акцизного податку, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, акцизного податку, спрощеної системи оподаткування, плати за землю, підприємницької діяльності, РРО.

- Чому грошові внески у додатковий капітал не оподатковуються єдиним податком.

- Як з 01.01.2020 р. заповнюється ПН за щоденними підсумками.

- Чи є ПДВ-наслідки у власника авто, якщо страховик перераховує страховий платіж на рахунок виконавця ремонту.

- Які представництва нерезидентів для цілей трансферного ціноутворення та оподаткування податком на прибуток, вважаються постійними.

- Коли необхідно провести річний перерахунок ПДФО. Яка мета його проведення. Як бути якщо виявлено недоплату або переплату податку. Чи застосовується відповідальність за непроведення перерахунку.

- Які складові елементи правил КІК, та як вони взаємодіють з правилами ТЦУ.

- За який період відображається нарахування орендної плати за землю у формі № 1ДФ.

- Як нараховується плата за митне оформлення вантажу. Які переваги та недоліки морських контейнерних перевезень.

- Кому і як збільшено мінімальні пенсійні виплати у грудні 2019 р. Який розмір максимальної пенсії.

- Чи має сплачувати єдиний внесок голова фермерського господарства. За яких умов цей внесок за нього сплачує господарство.

- Черговий огляд практики Верховного Суду у податкових спорах.

- Про нараховування індексації зарплати у грудні 2019 року та січні 2020 року. Як нараховується компенсація за несвоєчасну виплату доходів.

 

http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5732

Коментувати в соцмережах: