Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Наказ ДФС України від 07.07.2015 №471 "Про внесення змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи"
08.07.2015

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ 

Н А К А З 

07.07.2015 р.                                                                            № 471

 

Про внесення змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи  

 

Відповідно до статті 454 Митного кодексу України 

НАКАЗУЮ: 

1. Внести зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи (далі – Класифікатор), затвердженого наказом ДФС від 20.11.2014 № 315, згідно з додатком. 

2. Керівникам структурних підрозділів ДФС, митниць ДФС, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС забезпечити використання в роботі кодів, встановлених Класифікатором. 

3. Керівникам митниць ДФС забезпечити розміщення цього наказу на інформаційних стендах в адміністративних приміщеннях митниць ДФС і приміщеннях, в яких розташовані підпорядковані їм підрозділи митного оформлення.

Термін – до 31.07.2015. 

4. Департаменту розвитку ІТ (Кузнєцов П.С.) доопрацювати відповідне програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу.

Термін – до 31.07.2015. 

5. Департаменту комунікацій забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України. 

6. Координаційно-моніторинговому департаменту (Мокляк М.В.) забезпечити внесення змін до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу Державної фіскальної служби України від 07.10.2014 № 168. 

7. Цей наказ набирає чинності з 01.08.2015. 

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Лікарчука К.І.

 

 

Голова                                                                                           Р.М. Насіров

 

 

Додаткові матеріали

Коментувати в соцмережах: