Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Наказ ДФС України від 12.06.2019 № 1026-о "Про оголошення конкурсу"
12.06.2019

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.06.2019                                    № 1026-о

 

Про оголошення конкурсу

Керуючись Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII  «Про державну службу» (далі – Закон), Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 № 648)  (далі – Порядок), н а к а з у ю:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби  категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, згідно з додатком 1.

2. Провести конкурсний відбір на посади державної служби, зазначені у пункті 1 наказу, з 03 по 05 липня 2019 року за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8.

3. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад, визначених в п.1 наказу (додаються).

 3.1. Визначити адміністратором під час проведення конкурсного відбору Терещука С.В., начальника відділу добору персоналу управління організаційного розвитку та оцінки персоналу Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. У разі відсутності з поважних причин функцію адміністратора покласти на Волосянського Ю.М., головного державного інспектора відділу добору персоналу управління організаційного розвитку та оцінки персоналу Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом.

4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Пажитнова Т.П.):

4.1. Спільно з Департаментом комунікацій (Веселова  Н.В.) забезпечити розміщення на офіційному веб-порталі ДФС наказу про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, та умов його проведення.

4.2. Забезпечити направлення до Національного агентства України з питань державної служби передбаченої Законом і Порядком інформації.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. Голови                                                                                                О. ВЛАСОВ

 

Коментувати в соцмережах: