Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Наказ ДФС України від 07.10.2019 №1588-о "Про оголошення конкурсу"
08.10.2019

 

 ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.10.2019                                    № 1588-о

 

Про оголошення конкурсу

 

Керуючись Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон), Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами) (далі – Порядок), н а к а з у ю: 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби  категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, згідно з додатком 1. 

2. Провести конкурсний відбір на посади державної служби, зазначені у пункті 1 наказу, з 22 по 24 жовтня 2019 року за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8. 

3. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад, визначених в п.1 наказу (додаються). 

3.1. Визначити адміністратором під час проведення конкурсного відбору Терещука С.В., начальника відділу добору персоналу управління організаційного розвитку та оцінки персоналу Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. У разі його відсутності з поважних причин функцію адміністратора покласти на Білич С.О., головного державного інспектора відділу добору персоналу управління організаційного розвитку та оцінки персоналу Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. 

4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Пажитнова Т.П.) забезпечити направлення до Національного агентства 

України з питань державної служби, передбаченої Законом і Порядком, інформації. 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова Комісії з реорганізації
Державної  фіскальної служби                                                       Денис ГУТЕНКО

 

Коментувати в соцмережах: