Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Шановні платники податків!
02.04.2012 -

У рамках розширення електронного сервісу та з урахуванням звернень платників податків, які обрали електронний спосіб звітування, Державна податкова служба України повідомляє, що у програмному забезпеченні «Інформаційний портал» органів ДПС реалізовано можливість отримання відомостей із Єдиного реєстру податкових накладних не лише покупцями, а й продавцями.

Для цього необхідно заповнити «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних» код J1300101 (з накладанням електронних цифрових підписів), форму якого розміщено на сайті ДПС України в розділі Платникам податків про електронну звітність та надіслати його на адресу zvit@sta.gov.ua

Довідково: кількість платників податків, які подають звітність через Інтернет на сьогодні становить понад 320 тис. та постійно зростає.

Одночасно нагадуємо, що реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН здійснюється не пізніше двадцяти календарних днів, наступних за датою їх виписки.        

При цьому, у зв’язку із збільшенням кількості електронних документів, які надходять на приймальний шлюз, Державна податкова служба України пропонує завчасно надсилати податкову звітність та податкові накладні (за декілька днів до настання граничного терміну).

Коментувати в соцмережах: