Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
Митні новини
img
Незадекларовані лічильники «налічили» порушення на півмільйона гривень 25.07.2017

Волинські митники виявили 400 незадекларованих лічильників та комплектуючих до них вартістю майже 500 тис. грн., які намагались ввезти до України.

img
Одеські митники виявили чергову партію контрафактних «брендів» 24.07.2017

Співробітники Одеської митниці ДФС виявили спробу ввезення в Україну 1600 фейкових сумок «GUCCI» та «Chanel».

img
Чернівецькі митники вилучили понад 22 тисячі літрів розчину спирту етилового 24.07.2017

У пункті пропуску «Мамалига-Крива» митного поста «Кельменці» співробітники Чернівецької митниці ДФС попередили спробу незаконного ввезення до України з Республіки Молдова понад22 400 літрівспирту етилового

img
Одеські митники виявили майже 19 тисяч контрафактних кросівок 19.07.2017

Співробітники Одеської митниці ДФС виявили спробу ввезення в Україну 18 840 пар чоловічих кросівок з порушенням прав інтелектуальної власності.

img
У Запоріжжі припинено незаконний продаж імпортних цигарок. Вилучено продукції, вартістю понад 1,2 млн. грн. 19.07.2017

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області ліквідували схему Інтернет-торгівлі незаконно ввезеними в Україну тютюновими виробами.

img
Махінації київського підприємства під час експорту с/г продукції призвели до ухилення від сплати більше 20,6 млн. грн. податків 19.07.2017

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві викрили службових осіб однієї із київських компаній, які ухилилися від сплати податків на суму більше 20,6 млн. грн.

img
У пункті пропуску «Бориспіль» упереджено незаконне ввезення партії сильнодіючих медичних препаратів 17.07.2017

Працівниками Київської митниці ДФС у пункті пропуску «Бориспіль» упереджено незаконне ввезення партії медичних препаратів у кількості 35 найменувань, які переміщувалися через митний кордон України з порушенням митних правил.

img
Працівниками Київської митниці ДФС виявлено факти незаконного переміщення валюти 17.07.2017

У пункті пропуску «Бориспіль» працівниками Київської митниці ДФС складено чергові протоколи про порушення митних правил за фактом незаконного переміщення через митний кордон України значних партій валюти.

img
Львівські митники попередили спробу ввезення набоїв до вогенепальної зброї 14.07.2017

Співробітники Львівської митниці ДФС попередили спробу ввезення до України 150 набоїв до нарізної зброї калібру 9 мм «Winchester».

img
Київська митниця ДФС передала до музеїв культурні та історичні цінності, збережені від вивезення за межі нашої держави 13.07.2017

Нагороди, монети та книга, збережені в свій час працівниками Київської митниці ДФС від вивезення за межі нашої держави через пункт пропуску «Бориспіль», були передані до Меморіального комплексу Національного музею історії України у Другій світовій війні, Національного музею літератури України та