Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Чернівецькі митники виявили 3 650 пачок сигарет у паливному баку
13.07.2017 -

У пункті пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці попереджено спробу вивезення до Румунії 3650 пачок сигарет попередньою вартістю 64,6  тис. грн.

Схованку з цигарками виявили під час проходження митного контролю вантажівки «DAF» під керуванням громадянина України. Митникам водій вантажівки заявив, що прямує до Румунії у приватних справах та переміщує товар «відходи від розпиловки деревини хвойних порід (ялина, ялиця)», на який пред’явив відповідні товаросупровідні документи.

Проте під час митного огляду увагу митників привернув паливний бак вантажівки, який було вирішено більш детально оглянути. Підозра митників виявилась не марною: схованка для цигарок була спеціально виготовлена шляхом вварювання в середину бака додаткової металевої перегородки, частина якого була заповнена виявленими цигарками. 

Таким чином водій вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю в спеціально виготовленому тайнику 3650 пачок сигарет вартістю 64,6 тис.  грн.

Складено протокол про порушення митних правил передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Транспортний засіб, попередньою вартістю 500 тис. грн., вилучено.

Коментувати в соцмережах: