Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
На Львівщині упереджено переміщення 7,7 кг бурштину, прихованого у паливному баці автівки
05.11.2018 -

Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС викрито факт переміщення з приховуванням від митного контролю партії бурштину.

 На митному посту «Краковець» під час проведення митного контролю автомобіля, який прямував смугою руху «червоний коридор», громадянка України (водій автівки) при письмовому декларуванні заявила про відсутність будь-яких товарів, які обмеженні для переміщення або підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Однак у митників виникла підозра щодо наявності у транспортному засобі незадекларованих товарів.

Автомобіль було скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів, де з використанням технічних засобів митного контролю виявлено прихований товар, а саме:

- каміння органогенного утворення неправильних форм, необроблене, різних розмірів від світло-коричневого до темно-коричневого кольору загальною вагою  7 кг 740 г;

- цигарки «MARLBORO goldlesssmell» з акцизними марками України  у кількості 139  пачок, вартість однієї пачки згідно з маркуванням 37 грн 14 коп.

Товар знаходився в порожнині паливного баку транспортного засобу, який був попередньо зашпакльований шпаклівкою та задутий піском. Паливний бак кустарним способом був розділений на дві частини, в одній з яких знаходився вилучений вищезгаданий товар, а в іншій частині дизельне пальне.

Таким чином, громадянка України, вчинила дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю з використанням спеціально виготовленого сховища  (тайника).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених  ч. 1 ст. 483   Митного кодексу України. За вказаним фактом складено протокол  про порушення митних правил.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Львівщині упереджено переміщення 7,7 кг бурштину, прихованого у паливному баці автівки

Коментувати в соцмережах: