Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
У пункті пропуску Ягодин вилучили 47,3 кг бурштину
11.07.2019 -

Волинські митники у пункті пропуску Ягодин припинили спробу незаконного вивезення до Польщі 47,3 кг каміння жовто-коричневого кольору, схожого на бурштин, яке водій вантажівки заховав у конструктивних порожнинах транспортного засобу. Викриття зловмисника стало можливим завдяки об’єднанню зусиль у рамках операції ДФС «Бастіон».

Авто виїжджало з України порожнім, водій нічого не декларував, мовляв – їде в Європу за товаром. Каміння, виявлене під час митного огляду, містилось у 41 непрозорому пакеті у спеціально виготовленому сховищі. Його чоловік встановив над двигуном, влаштувавши подвійну панель підлоги транспортного засобу.

Каміння вилучено та передано на експертизу. Також тимчасово, до рішення суду про конфіскацію, на склад митниці вилучено транспортний засіб, в якому влаштували тайник. Транспортний засіб оцінений експертами у 219 тис гривень.

Складено протокол про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України, відповідно до якої, крім конфіскації предмету правопорушення та транспортного засобу з влаштованими тайниками, порушника очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості бурштину. ЇЇ встановлять у ході експертизи.

Коментувати в соцмережах: