Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Митні новини
img
Волинські митники на посту Ягодин вилучили у громадянина Росії електроскутер SWAROVSKI 05.07.2018

На митному посту Ягодин припинено спробу громадянина Росії скористатись пільгами «зеленого коридору» під час переміщення електроскутера SWAROVSKI.

img
Викрито схему по завищенню митної вартості фармацевтичних засобів на мільйони гривень 05.07.2018

Фахівцями Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне ввезення на територію України товарів фармацевтичного призначення із завищенням митної вартості.

img
Чернівецькі митники вилучили понад 853 тис. упаковок лікарських засобів через неправдиві відомості щодо митної вартості 03.07.2018

Чернівецькі митники попередили чергову спробу незаконного ввезення в Україну значної партії товару лікарських засобів. Цього разу у пункті пропуску «Порубне» Чернівецької митниці ДФС вилучено 243 коробки лікарських препаратів, що слідували з Румунії до однієї зі столичних фірм.

img
Харківські митники завадили переміщенню холодної зброї та старовинних банкнот 02.07.2018

Напередодні у пункті пропуску «Гоптівка» харківські митники спільно зі співробітниками УСБУ в Харківській області завадили ввезенню в Україну холодної зброї та старовинних грошових банкнот.

img
Запорізькі митники за минулі вихідні упередили два випадки незаконного переміщення холодної зброї 02.07.2018

У запорізькому міжнародному аеропорту 28 червня громадянин Туреччини, який прилетів авіарейсом "Стамбул – Запоріжжя", намагався провезти без дозвільних документів ніж з ознаками холодної зброї. Він знаходився у валізі пасажира поверх особистих речей. Ніж був у чохлі коричневого кольору, з металевим

img
Чернівецькі митники вилучили 20 тонн фруктів із Греції через неправдиві відомості в документах 26.06.2018

За протоколом про порушення митних правил, складеним за ч.1 ст.483 Митного кодексу України, у пункті пропуску «Порубне» Чернівецької митниці ДФС вилучено понад 20 тонн персиків, нектаринів та абрикосів вартістю понад 607 тис. грн.

img
Волинські митники запобігли незаконному експорту черешчатого дуба 26.06.2018

Фахівці відділу оперативного реагування управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС викрили київського підприємця, який протизаконно намагався експортувати лісоматеріали.

img
Закарпатські митники виявили злочинну схему ввезення товарів в Україну 25.06.2018

Днями працівники Закарпатської митниці ДФС за результатами здійсненої аналітично-пошукової роботи виявили та припинили ввезення на митну територію України товарів за документами, які містять неправдиві відомості.

img
Волинські митники вилучили у громадянина колекцію, що може бути історичною цінністю 25.06.2018

Громадянин України, слідуючи до Республіки Польща через пункт пропуску Ягодин як пасажир, приховав від контролю колекцію медалей та монет. Волинські митники виявили їх під час повного огляду у причепі автомобіля.

img
Працівники Львівської митниці ДФС вилучили майже 7 кілограмів бурштину 23.06.2018

Товар намагалися перемістити у конструктивній порожнині системи обігріву автомобіля смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор».