Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Митники ДФС обговорили питання класифікації товарів
11.08.2017 -

Тематичний короткотерміновий семінар на тему «Питання класифікації товарів» було нещодавно проведено на базі Волинської митниці для близько 40 керівників та посадових осіб підрозділів митниць ДФС, які здійснюють контроль за класифікацією та кодуванням товарів.

Навчальний захід організовано Департаментом кадрової політики та роботи з персоналом спільно з Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення за ініціативи Департаменту адміністрування митних платежів.

Під час семінару обговорювалася низка складних класифікаційних питань, що у майбутньому дозволить уніфікувати підходи до класифікації товарів і, як результат, збільшити надходження до Державного бюджету України.

Зокрема, детально розглядалися питання класифікації ароматизаторів та смако-ароматичних сумішей для харчової промисловості, розчинників спирто-ароматичних, спінерів, теплообмінників, напівпричепів-самоскидів тощо.

Окрему увагу було приділено класифікаційним питанням, що розглядалися на сесіях Комітету з Гармонізованої системи опису та кодування товарів Всесвітньої митної організації  (м. Брюссель, Бельгія).

Крім того, учасниками заходу було окреслено подальші шляхи підвищення ефективності роботи щодо класифікації товарів в органах ДФС.

Коментувати в соцмережах: