Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
З початку 2019 року співробітникам податкової міліції, які залучені до ООС, запропонували хабарів на 108 тис. грн.
26.12.2019 -

З початку року співробітниками спецпідрозділів податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій та Луганській області, які залучені до складу Об'єднаних сил, спільно з працівниками Державної прикордонної служби України та Служби безпеки України під час несення служби на контрольних пунктах в’їзду-виїзду зафіксовано 133 факти пропозиції надання неправомірної вигоди на загальну суму 108 тис. грн.

Під час проходження заходів контролю в кожному виявленому випадку громадяни пропонували грошові кошти в національній та іноземній валюті в якості хабарів за безперешкодне переміщення товарів та крупних партій готівки через лінію розмежування.

Загальна сума, яку пропонували правоохоронцям склала 48,6 тис. грн., 2,24 тис. доларів США, 18,1 тис. російських рублів та 200 євро, що в еквіваленті складає майже 108 тис. грн. За кожним фактом зібрані матеріали, готівка та правопорушники передані до підрозділів Національної поліції для прийняття законних рішень.

За 21 фактом пропозицій неправомірної вигоди до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

За результатами судового розгляду 11 осіб визнано винними у скоєнні правопорушень, передбачених ст. 369 КК України. На них накладено штрафи на загальну суму 93,5 тис. грн.

За іншими фактами триває розслідування.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • З початку 2019 року співробітникам податкової міліції, які залучені до ООС, запропонували хабарів на 108 тис. грн.

Коментувати в соцмережах: