Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
У ДФС відбулися урочистості з нагоди 5-ї річниці створення спецпідрозділу податкової міліції
31.01.2020 -

Сьогодні, 31 січня 2020 року, заступник Міністра фінансів Павло Ходаковський, в.о. Голови ДФС Денис Гутенко та Голова ДПС Сергій Верланов привітали офіцерів податкової міліції з нагоди 5-ї річниці створення спецпідрозділу податкової міліції, який захищає економічні інтереси держави в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

За п’ять років існування спецпідрозділу третина особового складу податкової міліції, зокрема 1 тисяча 471 офіцер, серед яких 41 жінка, несли службу в районі військових дій на сході України.

За цей час на контрольних пунктах в‘їзду-виїзду у Донецькій та Луганській областях ними було проведено огляд та пропуск понад 8 мільйонів 700 тисяч транспортних засобів, понад 3 тисяч транспортних засобів з гуманітарним вантажем загальною вагою 49 тисяч 320 тонн, упереджено 9 тисяч 572 спроби незаконного переміщення товарів (вантажів) через лінію зіткнення.

При цьому було викрито 6 тисяч 122 адміністративні правопорушення, до ЄРДР внесено 389 кримінальних проваджень. З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 1 мільярд гривень, упереджено 123 спроби незаконного переміщення через лінію зіткнення готівки на загальну суму 210 мільйонів гривень.

За проявлену мужність та високий професіоналізм при вирішенні поставлених завдань в зоні проведення АТО та операції Об’єднаних сил протягом п’яти років 598 працівників нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», 20 працівників нагороджені відзнаками Міністерства оборони України, 127 – відзнаками Командуючого Операції об’єднаних сил.

Окрім того, 398 працівників отримали спеціальні звання податкової міліції достроково, 352 – подяку Державної фіскальної служби України.

На жаль, не обійшлося і без втрат. Так, під час несення служби в районі військових дій загинув 1 працівник спецпідрозділу податкової міліції та 3 випускники факультету податкової міліції Національного університету ДФС, про яких завжди пам’ятатимуть товариші по службі та співробітники.

Бажаємо колегам здоров’я, миру, незламного духу та дякуємо за віддану службу!

Коментувати в соцмережах: