Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Сергій Солодченко: Співпраця ДФС з АРМА має підвищити ефективність роботи з арештованим майном
28.04.2020 -

Про це зауважив виконуючий обов’язки керівника Державної фіскальної служби України Сергій Солодченко в ході робочої зустрічі з керівництвом Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

«Взаємодія з фіскальною службою, яка в рамках своєї діяльності має справу з арештованим майном, повинна максимально сприяти ефективній роботі АРМА з цими активами, – наголосив під час обговорення робочих питань взаємодії держвідомств Сергій Солодченко. – Це допоможе більш якісно та, найголовніше – своєчасно, здійснювати в інтересах Держави управління рухомим та нерухомим майном, іншими активами, арештованими рішеннями судів у кримінальних провадженнях».

Упродовж дискусії представники Агентства з розшуку та менеджменту активів ознайомили з можливостями та механізмами роботи відомства. Особлива увага приділялась обговоренню можливостей АРМА в сфері міжнародного співробітництва та підвищенню ефективності взаємодії між правоохоронними відомствами й нацагенством з питань роботи з активами, одержаними злочинним шляхом.  

Також, учасники зустрічі домовились про проведення розширеної селекторної наради із залученням представників центрального апарату та територіальних органів відомств, але, тільки після подолання пандемії COVID-19, тобто коли це буде безпечно.

Коментувати в соцмережах: