Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
На Кіровоградщині припинено діяльність організованої злочинної групи, яка реалізувала 15 тон фальсифікату
21.05.2020 -

Слідчими Кіровоградської області під процесуальним керівництвом прокуратури області до суду скеровано кримінальне провадження відносно організованої групи у складі 3-х осіб, які, з метою незаконного збагачення, здійснювали придбання, зберігання та збут фальсифікованих алкогольних напоїв.

Зазначена продукція придбавалась у двох мешканців сусідньої Черкаської області, яких вже притягнуто до кримінальної відповідальності: один з них очікує на рішення суду, по другому – триває досудове розслідування. Незаконно виготовлені алкогольні напої «ділки» розфасовували в пластикові пляшки без дотримання будь-яких санітарних норм. В подальшому збували зазначену продукцію в одному із магазинів міста Знам’янка Кіровоградської області.

У лютому поточного року, за результатами проведених обшуків, працівниками податкової міліції була припинена незаконна діяльність злочинної групи, а фальсифіковані алкогольні напої вилучені.

Крім того, слідством доведено, що внаслідок злочинної діяльності протягом 2019 – 2020 років учасники організованої групи реалізували понад 15 тон фальсифікату на суму 2,7  млн гривень.

Всім членам організованої групи оголошені підозри за ч.3 ст.28, ч.1 ст.204 Кримінального кодексу України, якими передбачено покарання у вигляді штрафу у розмірі від 85 до 170 тис. гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Коментувати в соцмережах: