Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Громадянину за незаконне зберігання, транспортування та збут фальсифікату оголошено підозру
28.05.2020 -

На Миколаївщині, співробітниками податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області закінчено досудове розслідування відносно одного із мешканців міста Миколаєва за фактом незаконного зберігання, транспортування та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що зазначений «горе підприємець» за місцем власного мешкання та підконтрольних магазинів налагодив збут спирту етилового та незаконно виготовлених алкогольних напоїв на розлив та в пластиковій тарі. Зазначена продукція заздалегідь придбавалась ним  великими партіями у невстановлених слідством осіб, які транспортувалась на власному автомобілі.

За результатом проведених обшуків за місцем проживання та в магазинах  виявлено та вилучено 950 літрів спирту етилового та 1740 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

За результатом досудового розслідування вказаному громадянину оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано до суду для подальшого розгляду та прийняття відповідного рішення.

За вказане кримінальне правопорушення ділка очікує покарання у вигляді штрафу в розмірі 85 тисяч гривень з конфіскацією вилучених алкогольних напоїв та спирту.

Коментувати в соцмережах: