Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
На Вінниччині викрито групу осіб, яка заробляла продажем фальсифікату
29.05.2020 -

Слідчими ГУ ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області до суду направлено кримінальне провадження відносно 4-х осіб, які з метою особистого збагачення здійснювали придбання, перевезення, зберігання та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв та спирту.

В рамках кримінального провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України встановлено, що учасники групи, попередньо домовившись між собою, придбавали незаконно виготовлений алкоголь та зберігали його з метою подальшого збуту. В подальшому, використовуючи автомобілі, здійснювали транспортування вказаної продукції та її збут.   

Так, за результатами проведених санкціонованих обшуків у транспортних засобах фігурантів виявлено та вилучено понад 1,2 тони спирту та понад 1 тону спиртовмісних рідин. Крім того, ухвалами суду арештовано автомобілі фігурантів, за допомогою яких здійснювалось транспортування спирту та ЛГВ.

Наразі обвинуваченим загрожує покарання у вигляді штрафу до 170 тис. грн. з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Коментувати в соцмережах: