Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
В ДФС зафіксовано 10 випадків захворювання на COVID-19
26.08.2020 -

У Державній фіскальній службі України спостерігається збільшення динаміки поширення коронавірсної інфекції серед працівників відомства.

«Станом на 20 серпня ми мали трьох працівників ДФС, які хворіли на коронавірус (SARS-CoV-2). Після повернення з відпусток, активних святкових та вихідних днів – їх кількість зросла. На сьогодні маємо вже 10 працівників ДФС, які перебувають на самоізоляції та лікуванні у зв’язку з захворюванням на COVID-19», – повідомив виконуючий обов’язки Голови ДФС України Сергій Солодченко.

Наразі, позитивні результати тестів працівників ДФС з підозрами на COVID-19 отримані з наступних регіонів: 

- Волинська область – 1 співробітник;

- Івано-Франківська область – 1 співробітник;

- Львівська область – 1 співробітник;

- Тернопільська область – 1 співробітник;

- Харківська – 1 співробітник;

- Хмельницька область – 2 співробітники;

- Чернівецька область – 2 співробітники;

- Офіс великих платників податків – 1 співробітник.

Виходячи зі статистики, поширення хвороби бачимо в тих областях, які на мапі України, згідно з рівнями епідеміологічної безпеки від МОЗ, мають найбільш стрімку динаміку (https://reachinitiative.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=b8ea3d22c51246528abb47ef94f20edb&fbclid=IwAR0KHFOuRvgAOZjfkCyQpA1EzFUm8H).

«Закликаю колег активніше дотримуватись обмежувально-карантинних заходів. Ви відповідаєте не лише за власну безпеку, але й за свій колектив та, в першу чергу – за здоров’я свої близьких та рідних!», – зауважив Сергій Солодченко.

Крім того, очільник служби звернув увагу керівників територіальних підрозділів ДФС на необхідності забезпечити самоізоляцію всіх посадових осіб, які мали контакти із захворівшими.

Коментувати в соцмережах: