Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Столичне підприємство випускало у вільний обіг баржі та судна, ввезені в режимі «Тимчасове ввезення», ухилившись таким чином від сплати 4 млн гривень податків
20.10.2020 -

Податковою міліцією ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків службовими особами столичного підприємства, що пов’язано з ввезенням в митну територію України транспортних засобів у митному режимі «Тимчасове ввезення».

Так, службові особи вказаного підприємства у період з жовтня 2018 по грудень 2019 в порушення вимог діючого законодавства випустили у вільний обіг, шляхом передачі в оренду іншим підприємствам, річкові суховантажні баржі та суховантажні самохідні судна, які попередньо імпортовано із застосуванням митного режиму «Тимчасове ввезення». В результаті вказаних дій до бюджету не надійшли кошти на суму 4 млн гривень.

В жовтні, на підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних приміщеннях підприємства та за місцем проживання керівника цього підприємства, під час якого вилучено понад 895 тисяч гривень, також судом накладено арешт на річкові суховантажні баржі та річкові суховантажні самохідні судна, загальна вартість яких складає майже 16 млн гривень.

На даний час, слідство у кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо встановлення всіх причетних до протиправної діяльності осіб з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності та відшкодування завданих державі збитків.

Коментувати в соцмережах: