Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Понад 70% епізодів виявлення проявів корупції – це робота з самоочищення, – Сергій Солодченко
26.10.2020 -

Про це в статті «Ліквідувати не можна залишити» на «ЛІГА.Блоги» повідомив в.о. Голови Державної фіскальної служби України Серій Солодченко.

«Корупція, яка залишається в лавах податкової міліції, не має системного характеру, а більше нагадує явище «фантомної болі». Тому, в ДФС продовжується робота з самоочищення відомства від тих, хто перетворює державні функції на власні комерційні інтереси», – зазначив очільник ДФС.

Так, за 9 місяців 2020 року за матеріалами Головного управління власної безпеки ДФС було розпочато 140 кримінальних проваджень щодо працівників фіскальної, податкової та митної служб, з них стосовно працівників податкової міліції – 24. Оголошено 68 підозр та направлено до суду 22 обвинувальні акти для оголошення вироку.

«Понад 70% роботи щодо виявлення та документування наших співробітників зроблено внутрішнім підрозділом власної безпеки. Тобто, в більшості випадків ми самі повідомляємо компетентні органи, як то ДБР, про відому нам інформацію щодо намагання працівниками ДФС отримати хабар або про інші корупційні прояви», – акцентував Сергій Солодченко.

Коментувати в соцмережах: