Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Голова ДФС В. Мельник провів робочу зустріч з представниками Української зернової асоціації
08.06.2021

Державна фіскальна служба продовжує розбудову діалогу з представниками бізнесу та професійними асоціаціями. Переконаний, що належне інформування учасників ринку про останні події і новації у роботі регуляторних органів сприяє встановленню прозорих відносин, відтак - формує довіру між учасниками такого діалогу.

Сьогодні провів робочу зустріч з представниками Української зернової асоціації. Не секрет, що у зерновій та суміжних галузях часто формуються схеми протиправної діяльності, пов’язані з експортом сільськогосподарської продукції, зокрема, неповернення валютної виручки в Україну суб’єктами господарювання-експортерами.

Тож, під час зустрічі розповів колегам про заходи, що вживає ДФС для декриміналізації аграрної сфери.

Службою проаналізована господарська діяльність більше 2 тисяч суб’єктів, які протягом 2019-2020 років здійснили експорт сільськогосподарської продукції на загальну суму 472 млрд грн. Деякі підприємства виявилися несумлінними платниками податків, тому сьогодні слідчими ДФС розслідуються 12 кримінальних проваджень, що складаються з 20 епізодів, у яких фігурують найбільші сільськогосподарські агропромислові комплекси.

Разом з представниками УЗА обговорили кроки, які держава та бізнес мають зробити для встановлення рівних і прозорих умов для всіх учасників ринку. Адже оздоровлення конкурентного середовища на ринках України та загальна детінізація продовольчої сфери сприятиме збільшенню надходжень до державного бюджету.

 

Коментувати в соцмережах: