Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
ДФС викрила суб’єктів господарської діяльності в ухиленні від сплати податків на 7 млн гривень
09.06.2021

Співробітники СУ ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі в рамках кримінального правопорушення, на підставі ухвали слідчого судді Херсонського міського суду Херсонської області, за результатами розгляду заяви народного депутата України щодо створення у 2020 році деякими особами на території Херсонської області протиправних схем імпорту ТМЦ.

З метою ухилення від сплати податків та інших обов’язкових платежів в особливо великих розмірах порушники вступили в злочинну змову з особами декількох підприємств, які імпортували вживаний одяг з порушенням митних правил шляхом заниження митної вартості товарів через підприємство-імпортер, яке в свою чергу співпрацювало з компанією – нерезидентом-експортером.

Вживаний одяг купувався за готівку та в подальшому реалізовувався через підконтрольні магазини, де здійснювали свою господарську діяльність ряд підконтрольних фізичних осіб – підприємців.

Така діяльність дала можливість приховати реальні обсяги отриманих доходів та ухилитися від сплати податків на суму 7,1 млн грн.

За результатами санкціонованих  обшуків  офісних та складських приміщень вилучено чорнові записи, та виявлено понад 50 000 одиниць вживаного одягу  загальною орієнтовною вартістю близько 10 млн грн.

Досудове розслідування триває.

 

                                          

Коментувати в соцмережах: