Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Завдяки діям податкової міліції одне із підприємств Полтавщини відшкодувало бюджету більше 1 млн. грн. завданих збитків
21.09.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області добилися відшкодування в бюджет більше 1 млн. грн. збитків, завданих одним із місцевих підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 КК України встановлено, що посадові особи одного із підприємств Полтавської області, яке займається добуванням декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю, протягом 2015-2016 років неправомірно занизили в бухгалтерському і податковому обліку розмір орендної плати за земельну ділянку для експлуатації та обслуговування одного із родовищ гранітів, внаслідок чого умисно ухилилися від сплати до бюджету обов’язкового платежу – плати за землю, у складі податку на майно, що справляється у формі орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Завдяки заходам, вжитим співробітниками податкової міліції в рамках вказаного кримінального провадження, підприємство – фігурант відшкодувало бюджету частину завданих збитків у розмірі більше 1 млн. грн.

Заходи, спрямовані на повне відшкодування збитків, тривають.

Коментувати в соцмережах: