Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
На кондитерському підприємстві Харківщини виявлено 150 неоформлених працівників
04.12.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області викрили одне із кондитерських підприємств, яке використовувало працю офіційно не працевлаштованих робітників, ухилилось від сплати більше 4,6 млн. грн. податків.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено підприємство, основний вид діяльності якого - виробництво сухарiв i сухого печива, борошняних кондитерських виробiв, тортiв i тiстечок тривалого зберігання, протягом 2016-2017 рр. використовувало на виробництві працю 150 робітників без офіційного оформлення трудових відносин, а також виплачувало офіційно оформленим працівниками частину заробітної плати «у конвертах» без відображення у бухгалтерському та податковому обліку, внаслідок чого ухилилося від сплати більше 4,6 млн. грн.. податків, у т.ч. понад 4,2 млн. грн. ПДФО та більше 366 тис. грн. військового збору.

Окрім того, підприємство – фігурант здійснювало реалізацію власної необлікованої продукції за готівку, а також занижувало податкові зобов’язання з ПДВ шляхом проведення нетипових експортних операцій

За результатами обшуків офісного та складського приміщень вказаної компанії вилучено більше 650 тис. грн. готівкою, призначених у т.ч. для виплати заробітної плати «в конвертах», документи та «чорнову» бухгалтерію, що підтверджують незаконні дії підприємства.

Окрім того, допитано працівників компанії, частина з яких підтвердили, що отримують заробітну плату «в конвертах» та що вони є офіційно не оформленими.

Тривають слідчі дії.

Коментувати в соцмережах: