Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Податковою міліцією та СБУ припинено незаконне масове виробництво пального на Одещині. Вилучено підакцизної продукції на 8,1 млн. грн.
09.08.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Одеській області спільно із працівниками ГУ БКОЗ СБ України під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували незаконне масове виробництво пального на території регіону.

В рамках проведення операцій «Акциз-2019», «Рубіж», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 та ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено, що через одну із мереж АЗС регіону здійснюється реалізація пального за готівковий розрахунок без відображення вказаних операцій в бухгалтерському та податковому обліку.

При цьому частина пального надходила на АЗС із підпільного виробництва, розташованого на території області, а частина – ввозилась в Україну без митного оформлення, у т.ч. контрабандним шляхом.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених на території області, ліквідовано незаконне масове виробництво пального, вилучено з незаконного обігу та передано на відповідальне зберігання більше 153 тонн пально-мастильних матеріалів (бензин марок А-92, А-95, А-95+, дизельне пальне) та майже 14 тис. літрів спирту загальною орієнтовною вартістю 8,1 млн. грн., а також обладнання для незаконного виробництва вартістю 2 млн. грн. та майже 280 тис. грн. необлікованої готівки.

Наразі вирішується питання щодо накладання арешту на вилучене майно.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • Податковою міліцією та СБУ припинено незаконне масове виробництво пального на Одещині

Коментувати в соцмережах: