Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
На Тернопільщині припинено роботу підпільного алкобізнесу, організованого місцевими жителями
08.10.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області виявили та ліквідували схему незаконного виробництва та реалізації контрафактних алкогольних напоїв.

В рамках проведення операції «Акциз-2019» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.199, ч.1 ст.204 КК України було встановлено двох жителів регіону, які організували та забезпечували протягом 2018-2019 рр. роботу двох підпільних цехів, в яких незаконно виготовляли спирт та алкогольні напої із спиртовмісної рідини.

При цьому у виробничому процесі використовували спеціальне обладнання, виготовлене одним із фігурантів, яке дозволяло в умовах підпільного цеху отримувати контрафактну продукцію, у якій об’ємна частка спирту становила 93-95 відсотків.

У подальшому підроблені алкогольні напої та спирт зловмисники реалізовували кінцевим споживачам через власний торговий об’єкт, розташований на території області.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених у місцях незаконного виготовлення та реалізації контрафактних підакцизних товарів, а також в автомобілі, яким здійснювалось їх перевезення, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання майже 4,8 тис. літрів спиртовмісної рідини та 180 літрів спирту, розлитого у пластикову тару, а також обладнання та інші засоби для незаконного виробництва ЛГВ, пусту пластикову тару та автомобіль, який використовували фігуранти.

Загальна вартість вилучених ТМЦ перевищує 1 млн. грн., у т.ч. вартість підакцизних товарів – 742 тис. грн.

Триває слідство.

Коментувати в соцмережах: