Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Конвертаційний центр з оборотом більше 130 млн. грн. ліквідовано в Київській області
18.11.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури області зупинили діяльність конвертаційного центру, оборот коштів якого склав більше 130 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Київської та інших областей України протиправні послуги з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти зареєстрували та придбали низку компаній, на рахунки яких реально діючі підприємства перераховували безготівкові кошти у вигляді оплати за ТМЦ (роботи, послуги). Вказані кошти поверталися замовникам конвертації, за винятком 10-12 %, які слугували оплатою за послуги конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 рр. було проконвертовано більше 130 млн. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісному приміщенні та за місцями проживання фігурантів, вилучено реєстраційні документи та печатки підконтрольних підприємств, чорнові записи, ключі доступу до банківських рахунків, електронні носії інформації та комп’ютерну техніку.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • Конвертаційний центр з оборотом більше 130 млн. грн. ліквідовано в Київській області

Коментувати в соцмережах: