Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Орендатори баз відпочину вздовж узбережжя Азовського моря відшкодували бюджету 5,8 млн. грн. несплаченої орендної плати за землю
02.12.2019 -

Завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури компанія, яка ухилилася від сплати орендної плати за землю, відшкодувала бюджету завдані збитки.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено директора та головного бухгалтера місцевої компанії, яка надає послуги оздоровлення населенню на базах відпочинку вздовж узбережжя Азовського моря, які під час експлуатації орендованих ними земельних ділянок комунальної власності застосували занижену ставку орендної плати за землю, що підлягає сплаті в бюджет місцевої громади.

Внаслідок таких дій фігуранти умисно ухилилися від сплати 5,8 млн. грн. орендної плати за землю, що є особливо великим розміром.

Завдяки заходам, вжитим працівниками податкової міліції під час досудового розслідування, завдані збитки відшкодовані в повному обсязі.

Коментувати в соцмережах: