Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
В учасників схеми незаконного ввезення та реалізації техніки відомих торгових марок вилучено продукції на 15 млн. грн.
13.02.2020 -

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва ліквідовано схему незаконного ввезення на митну територію України та подальшої незаконної реалізації техніки відомих торгових марок та вилучено партію продукції вартістю 15 млн. грн.

В рамках проведення операцій «Щит», «Мережа» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які на замовлення власників Інтернет - магазинів м. Києва та інших регіонів організували незаконне ввезення в Україну побутової техніки, телевізорів, мобільних телефонів, тощо, відомих торгових марок.

Вказана продукція ввозилась на митну територію України фізичними особами подрібненими партіями без сплати податкових та митних платежів (ПДВ та мита), накопичувалась на території України та згодом передавалась замовникам, які розраховувались з фігурантами готівкою, частину з якої останні залишали собі в якості винагороди, а частину - обмінювали на валюту та використовували для подальшої закупівлі техніки.

Встановлено, що протягом 2019 - 2020 років фігурантами було ввезено на митну територію України без сплати податкових та митних платежів техніки відомих торгових марок на суму більше 120 млн. грн.

У подальшому незаконно імпортовані товари їх замовники реалізовували через спеціалізовані сайти в мережі Інтернет за цінами, нижчими ніж вартість офіційно імпортованих товарів.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в нежитлових приміщеннях, якими користувалися учасники схеми у м. Києві, м. Львові та Львівські області. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 4 тис. 419 одиниць необлікованої техніки відомих торгових марок вартістю 15 млн. грн., необліковану готівку в національній та іноземній валюті в еквіваленті 1,1 млн. грн., чорнові записи та ін. докази незаконної діяльності.

Триває слідство.

Коментувати в соцмережах: