Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
На Одещині з незаконного обігу вилучено партію підакцизної продукції вартістю понад 48,8 млн. грн.
25.02.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Одеській області спільно із працівниками Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури вилучили з незаконного обігу велику партію алкоголю та виноматеріалів.

У рамках проведення операцій «Акциз-2020», «Щит», а також розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України було встановлено одну з місцевих компаній, яка спеціалізується на виноробстві і реалізовує виготовлену продукцію у торгівельних мережах України та на експорт.

За результатами проведених заходів встановлено, що у складських приміщеннях вказаного суб’єкта господарювання незаконно зберігалися алкогольні напої та виноматеріали. З незаконного обігу вилучено партію необлікованої підакцизної продукції, походження якої документально не підтверджено, зокрема: партію виноматеріалів та партію готової алкогольної продукції, частина якої не була обклеєна марками акцизного податку України, а частина – розлита в заборонену законодавством тару, загальною орієнтовною вартістю понад 48,8 млн. грн. Окрім того вилучено марки акцизного податку старого зразка.

Вилучені ТМЦ передані на відповідальне зберігання.

Триває слідство.

Коментувати в соцмережах: