Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
На Львівщині ліквідовано схему незаконного обігу цигарок, частину з яких вивозили в Польщу поза митним контролем
27.02.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області викрили та зупинили роботу незаконної схеми обігу цигарок, частину з яких вивозили в Польщу поза митним контролем.

В рамках проведення операцій «Акциз-2020», «Щит» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.204 КК України було встановлено, що у складських та торгових приміщеннях на території прикордонних районів регіону здійснюється складування тютюнових виробів невідомого походження та сумнівної якості.

У подальшому частина вказаних тютюнових виробів перевозилася через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Перевезення здійснювали місцеві жителі, які здійснюють систематичні поїздки до Польщі, на власних транспортних засобах. За це вони отримували грошову винагороду.

Іншу частину цигарок реалізовували на території України за заниженими цінами через мережу місцевих магазинів, через спеціалізовані сайти в мережі Інтернет, а також через закриті групи в месенджерах.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 8,2 тис. пачок цигарок невідомого походження під виглядом відомих торгових марок вартістю 500 тис. грн.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Львівщині ліквідовано схему незаконного обігу цигарок, частину з яких вивозили в Польщу поза митним контролем

Коментувати в соцмережах: