Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
У Києві ліквідовано 2 незаконні виробництва тютюну для куріння кальянів. Вилучено ТМЦ вартістю понад 1,1 млн. грн.
28.02.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора ліквідували 2 підпільні виробництва тютюну для куріння кальянів та зупинили його незаконну реалізацію на території Києва.

В рамках проведення операції «Акциз-2020» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 КК України було встановлено, що через один із спеціалізованих сайтів в мережі Інтернет здійснюється незаконна реалізація тютюну для куріння кальянів, фальсифікованого під відомі торгові марки.

За результатами проведених заходів у приватній квартирі та приватному будинку на території столиці виявлено незаконні виробництва тютюну для куріння кальяну. Виготовлення здійснювалась шляхом фасування готової тютюнової продукції невідомого походження до пластикової тари, яка в подальшому маркувалась поліграфічною продукцією із етикетками відомого бренду виробника тютюну для кальянів.

Окрім того, фурнітуру для фасування тютюну для куріння кальянів виявлено і у двох гаражних боксах, якими користувалися фігуранти.

Готову продукцію реалізовували через мережу Інтернет, а також через два київські кафе.

На підставі ухвал суду у згаданих вище приміщеннях проведено низку обшуків, за результатами яких з незаконного обігу вилучено 345,86 кг (6 тис. 917 пачок) тютюну для куріння кальянів, фальсифікованого під відомі торгові марки,близько 13 літрів рідкого ароматизатору, що використовується при виробництві тютюну для кальянів, тару для фасування тютюну та етикетки, підроблені під відомі бренди.

Загалом вилучено ТМЦ вартістю понад 1,1 млн. грн.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Києві ліквідовано 2 незаконні виробництва тютюну для куріння кальянів. Вилучено ТМЦ вартістю понад 1,1 млн. грн.

Коментувати в соцмережах: