Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Податковою міліцією ліквідовано схему незаконного виробництва та реалізації ювелірних виробів. Вилучено ТМЦ вартістю понад 17,3 млн. грн.
03.03.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області спільно із працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області ліквідували схему незаконного виробництва та реалізації ювелірних виробів.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено власника однієї із київських компаній, що займається виробництвом та реалізацією ювелірних виробів, який організував схему ухилення від сплати податків під час реалізації ювелірних виробів, виготовлених на власному підпільному виробництві.

Ювелірні вироби, незаконно виготовлені із металів невідомого походження, фігурант реалізовував через низку підконтрольних фізичних осіб – підприємців, зареєстрованих в Житомирській області. Частину коштів, вилучених від продажу товарів, підконтрольні підприємці перераховували на рахунки підприємства, яке очолював фігурант, в якості оплати за нібито придбані товари, а частину – передавали зловмиснику готівкою.

Внаслідок не відображення в бухгалтерській та податковій звітності компанії реального обсягу продажу та вартості ювелірних виробів фігурант протягом 2018-2019 рр. ухилився від сплати податків в особливо великих розмірах.

На підставі ухвал суду проведено низку обшуків у приміщеннях, якими користувався фігурант, у т.ч. в торгових приміщеннях м. Києва. За результатами обшуків вилучено ТМЦ без документів про їх походження вартістю понад 17,3 млн. грн., зокрема партію ювелірних виробів із срібла загальною вартістю понад 6,8 млн. грн. та партію заготовок золотих ювелірних виробів та партію золота, у т.ч. у зливках загальною вартістю 10,5 млн. грн. Окрім того, вилучено бухгалтерські документи, комп’ютерну техніку та електронні носії інформації, які містять докази незаконної діяльності.

Триває слідство.

 

Коментувати в соцмережах: