Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Фіскальна служба Буковини донарахувала 3,8 млн. грн. штрафних санкцій «тіньовикам» ринку праці
27.12.2017 -

Про це інформують у відомстві та продовжують, упродовж січня - листопада 2017 року фахівці підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернівецькій області перевірили 85 суб’єктів господарювання щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.    

Загалом, за результатами здійснених заходів несумлінним бізнесменам регіону донараховано майже 2,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,5 млн. грн. єдиного внеску, які вони повинні сплатити до бюджету.

Як показує аналіз, зазвичай до зловживань у сфері трудових відносин найбільше схильні як приватні підприємці, так і юридичні підприємства, яким для ведення  власного бізнесу потрібна незначна кількість робітників. Загалом, в області найпоширеніші факти порушення допускаються у закладах торгівлі, громадського харчування та надання різноманітних послуг – констатують у фіскальній службі.

Відтак, завдяки діяльній роботі фіскалів з початку поточного року «тіньовий» ринок праці вже скоротився на 4814 осіб.

Також, з початку року перевірено 11 бізнесменів по виявленню доходів, які виплачуються в «конвертах». Як наслідок, донараховано  податку та застосовано штрафних санкцій на суму 260,6  тис. грн.

У фіскальній службі області наголошують, що легалізація заробітної плати є одним з резервів наповнення бюджету. Тож, коли підприємства та приватні підприємці свідомо порушують податкове законодавство, використовуючи нелегальні схеми виплати заробітної плати, це, в свою чергу, призводить до скорочення надходжень в казну та негативно впливає на добробут  громадян, позбавляючи їх соціальних гарантій.

Коментувати в соцмережах: