Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Наказ Міністерства фінансів України від 15.06.2012 №731 "Про затвердження Порядку відшкодування витрат за зберігання товарів та транспортних засобів на складах митних органів, Порядку обчислення сум витрат у справах про порушення митних правил та їх відшкодування та Розмірів відшкодувань за зберігання на складах митних органів товарів і транспортних засобів"
05.04.2013

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.06.2012

м. Київ

N 731

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09 липня 2012 р. за N 1140/21452

Про затвердження Порядку відшкодування витрат за зберігання товарів та транспортних засобів на складах митних органів, Порядку обчислення сум витрат у справах про порушення митних правил та їх відшкодування та Розмірів відшкодувань за зберігання на складах митних органів товарів і транспортних засобів

 

Відповідно до статей 239, 519 та 520 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року N 4495-VI та підпункту 64 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року N 446,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок відшкодування витрат за зберігання товарів та транспортних засобів на складах митних органів, що додається.

2. Затвердити Порядок обчислення сум витрат у справах про порушення митних правил та їх відшкодування, що додається.

3. Затвердити Розміри відшкодувань за зберігання на складах митних органів товарів і транспортних засобів, що додаються.

4. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.) та Управлінню фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Державної митної служби України (Околіта М. В.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

5. Визнати такими, що втратили чинність, накази Державної митної служби України, згідно з переліком, що додається.

6. Цей наказ набирає чинності з дня набрання чинності Митним кодексом України від 13 березня 2012 року, але не раніше дня офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та першого заступника Голови Державної митної служби України Дороховського О. М.

 

Міністр

Ю. Колобов

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Міністра
економічного розвитку
і торгівлі України

А. А. Максюта

 

Коментувати в соцмережах: