Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Наказ Міністерства фінансів України від 09.10.2012 № 1066 "Про затвердження Порядку виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень"
05.04.2013

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.10.2012

м. Київ

N 1066

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2012 р. за N 2120/22432

Про затвердження Порядку виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень

 

Відповідно до частини другої статті 246 Митного кодексу України та підпункту 64 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року N 446,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень (далі - Порядок), що додається.

2. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.) і Департаменту організації митного контролю та оформлення Державної митної служби України (Сьомка С. М.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

3. Державній митній службі України (Калєтнік І. Г.) протягом 55 днів з дня офіційного опублікування цього наказу допрацювати програмно-інформаційні комплекси Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України з урахуванням вимог Порядку.

4. Визнати такими, що втратили чинність, накази Державної митної служби України та Міністерства фінансів України згідно з переліком, що додається.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім пунктів 1 та 4 цього наказу, які набирають чинності через 60 днів з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та першого заступника Голови Державної митної служби України Дороховського О. М.

 

Міністр

Ю. Колобов

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
України з питань регуляторної
політики та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

Перший заступник Міністра
інфраструктури України

К. О. Єфименко

Коментувати в соцмережах: