Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Наказ Міністерства фінансів України від 17.02.2015 №152 "Про затвердження Змін до деяких відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій"
24.02.2015

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.02.2015                                №152

Про затвердження Змін до деяких відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій

 

З метою вдосконалення та актуалізації відомчого класифікатора інформації з питань державної митної справи, який використовується у процесі оформлення митних декларацій,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Класифікатора видів надходжень бюджету, що контролюються митними органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року № 1011 (зі змінами), що додається.

2. Затвердити Зміни до Класифікатора звільнень від сплати митних платежів при ввезенні товарів на митну територію України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року № 1011 (зі змінами), що додається.

3. Департаменту комунікацій Державної фіскальної служби України (Косарчук В. П.) в установленому порядку забезпечити оприлюднення цього наказу.

4. Департаменту розвитку ІТ Державної фіскальної служби України (Дзюбатий А. Б.) доопрацювати програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу.

5 Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту оприлюднення цього наказу.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Фудашкіна Д. О. та заступника Голови Державної фіскальної служби України Макаренка А. В.

 
 

Міністр                                                                                           Н. ЯРЕСЬКО

Коментувати в соцмережах: