Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Наказ ДФС України від 16.06.2017 №423 "Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв"
19.06.2017

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


16.06.2017                            №423

 

 

Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних  пiдроздiлiв 

 

Вiдповiдно до статтi 454 Митного кодексу України та з метою приведення Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв, затвердженого наказом ДФС від 19.01.2017 № 26 (зі змінами), у відповідність до змін до організаційних структур митниць ДФС 

НАКАЗУЮ: 

1. Затвердити Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв, затвердженого наказом ДФС від 19.01.2017 № 26 (зі змінами), що додаються. 

2. Керівникам структурних підрозділів ДФС, митниць ДФС забезпечити використання у роботі кодів, встановлених Класифікатором, з урахуванням внесених змін. 

3. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити розмiщення цього наказу на офiцiйному веб-порталi Державної фiскальної служби України. 

4. Департаменту інформаційних технологій (Лук’янов Д.О.) доопрацювати програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу. 

5. Департаменту монiторингу доходiв та облiково-звiтних систем (Чмерук М.О.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторiя звiтної i статистичної iнформацiї Державної фiскальної служби України вiдповiдно до наказу ДФС вiд 07.10.2014 № 168.

6. Цей наказ набирає чинностi через 10 днiв з моменту його оприлюднення. 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

В.о. Голови                                                                                            М.В. Продан

 

Коментувати в соцмережах: