Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Наказ ДФС України від 04.09.2017 №579 "Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв"
05.09.2017

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З

04.09.2017                                         №579

 

Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних  пiдроздiлiв

 Вiдповiдно до статтi 454 Митного кодексу України та з метою приведення Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв у відповідність до змін до організаційних структур Енергетичної, Львівської, Чернівецької та Чернігівської митниць ДФС

 НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв, затвердженого наказом ДФС від 19.01.2017 № 26
(зі змінами), що додаються.

2. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити розмiщення цього наказу на офiцiйному веб-порталi Державної фiскальної служби України.

3. Керівникам Енергетичної, Львівської та Чернігівської митниць ДФС забезпечити продовження протягом цього року нумерації митних декларацій у новостворених підрозділах, що використовуватимуть коди, які були закріплені за підрозділами, попередньо розташованими за відповідною адресою, з номерів, наступних за використаними.

4. Департаменту монiторингу доходiв та облiково-звiтних систем (Чмерук М.О.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторiя звiтної i статистичної iнформацiї Державної фiскальної служби України вiдповiдно до наказу ДФС вiд 07.10.2014 № 168.

5. Цей наказ набирає чинностi через 10 днiв з моменту його оприлюднення.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. Голови                                                                                            М.В. Продан


Коментувати в соцмережах: