Державна фіскальна служба України

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Наказ Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №715 "Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку" (із змінами і доповненнями)
18.01.2018

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.08.2015                   м. Київ                           N 715

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

03 вересня 2015 р. за N 1052/27497

 

Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку

Із змінами і доповненнями, внесеними

 наказами Міністерства фінансів України

 від 28 грудня 2016 року N 1177,

від 13 травня 2017 року N 495

 

Відповідно до пункту 46.5 статті 46 глави 2 розділу II, пункту 250.2 статті 250 розділу VIII Податкового кодексу України та підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 375,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Податкової декларації екологічного податку, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 24 грудня 2010 року N 1010 "Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 12 січня 2011 року за N 26/18764.

3. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Макеєву О. Л. та Голову Державної фіскальної служби України Насірова Р. М.

 

 

Міністр

 

Н. Яресько

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

 

Голова Державної

фіскальної служби України

 

Р. М. Насіров

 

Т. в. о. Голови

Державної регуляторної служби

України

 

В. П. Загородній

 

Заступник Міністра

екології та природних ресурсів

України - керівник апарату

 

С. Л. Коломієць

Додаткові матеріали

Податкова декларація екологічного податку (Завантажити) Додаток 1 Розрахунок № за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (Завантажити) Додаток 2 Розрахунок № за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти (Завантажити) Додаток 3 Розрахунок № за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах (Завантажити) Додаток 4 Розрахунок № за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) (Завантажити) Додаток 5 Розрахунок № за утворення радіоактивних відходів і сплачується за придбання джерел(а) іонізуючого випромінювання (Завантажити) Додаток 6 Розрахунок № за тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк (Завантажити) Додаток 7 Кодифікатор забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (Завантажити) Додаток 8 Кодифікатор забруднюючих речовин, що скидаються у водні об’єкти (Завантажити) Додаток 9 Кодифікатор відходів, що розміщуються у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах (Завантажити)

Коментувати в соцмережах: